SPF Östnyland

STYRELSE 2021

Ordförande Björn Sundqvist, bjorn.e.sundqvist(ät)gmail.com
Viceordförande Birgitta Ström, birgitta.strom(ät)fimnet.fi
Sekreterare Monica Wiik, mojawi50(ät)gmail.com
Kassör Hans-Eric Christiansson, hans-eric.christiansson(ät)kolumbus.fi  

Förening Medlemmar E-postadresser Suppleanter

Borgå

Kerstin Blomqvist kerstin.blomqvist2(ät)gmail.com
ingmar.karlsson(ät)pp.inet.fi
Ingmar Karlsson
Isnäs Nils Maukkonen nils.maukkonen(ät)pp.inet.fi
carita.gullqvist(ät)pp.inet.fi
Carita Gullqvist
Kotka Birgitta Ström birgitta.strom(ät)fimnet.fi
birgitta.olsson(ät)kymp.net
Birgitta Olsson
Lilljendal Yngve Nygård yngve.nygard(ät)liljenet.fi
stureason(ät)gmail.com
Sture Andersson
Lovisanejden Henry Tikander henry.tikander(ät)luukku.com
rosita.hellroos(ät)gmail.com
Rosita Hellroos
Lovisa sv.förs. Gunnel Laukas gunnel.laukas(ät)sulo.fi
barbro.carlstrom(ät)pp.inet.fi
Barbro Carlström
Pernå Monica Wiik mojawi50(ät)gmail.com
jvgustafsson(ät)gmail.com
Johan Gustavsson
Pyttis Louise Pohjola louise.pohjola(ät)pp.inet.fi
sbirgit.stahl(ät)gmail.com
Birgit Ståhl
Sibbo Rita Tackman tackman.rita(ät)gmail.com
leif.sundstrom(ät)elisanet.fi
Leif Sundström
Strömfors Mats Majander mats.majander(ät)pp.inet.fi
raili.k.aijo(ät)gmail.com
Raili Äijö
Träskända Marja-Lisa Sundström marjalisa.sundstrom(ät)outlook.com
christer.kampe(ät)kotiposti.net
Christer Kämpe

 

Representanter i förbundsstyrelsen:

Monica Tillander, Sibbo (gsm 050 5368412, e-post: monica.tillander(ät)kolumbus.fi)

Birgitta Olsson (gsm 044-207 7012)

Distriktets medlem i förbundets resekommitté:

Krister Blomander från Borgå